Teenused

Pakume audio-video täispakettlahendust. See tähendab, et teeme projekti, varustame tehnikaga, installeerime seadmed, koolitame klienti ning organiseerime kogu asjaga seonduva.

Kõige parem on alustada installeerimisega juba ehituse algetapis, et kõikvõimalikud juhtmed saaks peita seinte sisse, ennetamaks tulevikus tehtavaid ruumilahendusmuudatusi. Kui ehitus on juba lõpetatud, läheb juhtmete installeerimine kordades kallimaks, tülikamaks ja harvadel juhtudel ei olegi mõnda lahendust võimalik teostada. Varakult nendele küsimustele mõeldes on võimalik vältida koledaid juhtmepuntraid. Ruumisäästliku ja modernse lahenduse tagab tehnika ja kõlarite seinte või mööbli sisse integreerimine, mille peale tasub juba mõelda ehituse käigus. Isegi kui ei ole koheselt kavas tehnikat soetada, on äärmiselt arukas see valmidus tulevikutarbeks planeerida.

Tuleme objektile ja kuulame Teie soove ning anname nõu. Koos arutledes jõuame visioonini, mille alusel teeme pakkumise. Eriprojekti valjuhääldite tegemine ja väga eriliste tehnikamudelite tarneaeg võib võtta mitmeid kuid, seega kaasa audiovideospetsialist oma plaanidesse juba kodu ehituse käigus või algetapis. Oleme valmis tegema ka kiirlahendusi.

Oleme olnud usaldusväärseks partneriks oma klientidele alates 2008. aastast.

 

  • Audio/video lahenduste projekteerimine ja elluviimine.
  • Ainulaadsete kõlarite projekteerimine ja ehitamine.
  • Audio/videoalane konsultatsioon ja diagnostika.
  • Audio/video seadmete müük ja installeerimine.